Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Hızlı Ve Öfkeli 6 Türkçe Dublaj izle   

01-07-2014

Film Bilgileri
Hızlı Ve Öfkeli 6 Türkçe Dublaj izle
6.770 Defa İzlendi

Film, serinin son filmi olmasıyla birlikte büyük bir sürpriz içeriyor. Bu sürpriz geçmişten geliyor yani serinin diğer filmlerinden. Koşulsuz özgürlüğü karşılığında yardımı istenen Dominic’in kabul etmemesi imkânsızdır. Kabul gören teklifin ardından harekete geçen Dominic ekibi hem bu sürprizi kovalayacak hem de özgürlüklerini hızlı bir şekilde.

Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Hızlı Ve Öfkeli 6 Türkçe Dublaj izle "
  1. Toretto 28 Ağustos 2013, 20:31 -

    ya han ölmedi saçmalamayın 😀 filmin tüm serilerini izleseniz anlarsınız hızlı ve öfkeli 3 ten bi kareyi göstermişler , Gisele de kesin yaşıyodur , kesin öldüğünü görmediniz .

  2. furkan 30 Ağustos 2013, 00:38 -

    güzel ötesi dostum

Filmizle-1.com – Film izle, HD Film izle, Full HD Film izle
Filmizle-1.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, “roottechnicals@gmail.com” mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İlgili Yasa: MAD­DE 5- (1) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı içe­ri­ği kon­trol et­mek ve­ya hu­ku­ka ay­kı­rı bir fa­ali­ye­tin söz ko­nu­su olup ol­ma­dı­ğı­nı araş­tır­mak­la yü­küm­lü de­ğil­dir. (2) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı hu­ku­ka ay­kı­rı içe­rik­ten, ce­za so­rum­lu­lu­ğu ile il­gi­li hü­küm­ler sak­lı kal­mak kay­dıy­la, bu Ka­nu­nun 8 in­ci ve 9 un­cu mad­de­le­ri­ne gö­re ha­ber­dar edil­me­si ha­lin­de ve tek­nik ola­rak im­kân bu­lun­du­ğu öl­çü­de hu­ku­ka ay­kı­rı içe­ri­ği ya­yın­dan kal­dır­mak­la yü­küm­lü­dür. - hint filmi izle - hd film izle - 3d film izle - film izle -