Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Hükümet Kadın Full izle   

09-07-2013

Siz takipçilerimiz için bundan böyle daha iyi hizmet vererek aramadan taramadan filmlere en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için bu yönteme baş koyduk. Silinen ya da telif hakları sebebiyle kaldırılan filmleri izlemeniz artık mümkün. Vereceğimiz linkler ile diğer sitelerimizde olup ta bulamadığınız yada yoğunluktan izleyemediğimiz filmleri artık izleyebileceksiniz.

Film Bilgileri
Hükümet Kadın Full izle
54.383 Defa İzlendi

Xate Midyatlı ve 8 çocuklu bir kadındır.Hükümet kadın izle Fakat onun diğer kadınlardan tek farkı Midyatlı Belediye Başkanı olmasıydı.Okuma yazma bilmeyen Xate ev işiymiş gibi devlet işlerine girer.Ve olanlar olur Belediye karışır ve tüm halkı kahkahalara boğan maceralar birbirini kovalar.Hükümet gibi kadın Xate her seferinde bütün sorunların üstesinden gelmiştir.Midyat ve halkı için herşey artık değişecektir.2013 komedi filmlerinden olan Hükümet Kadın filmi filmizle-1.com farkıyla iyi seyirler dileriz.

Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Hükümet Kadın Full izle "
  1. alper tunga tanrıver 13 Ekim 2013, 17:31 -

    film çok güzeldi çok beğendim

  2. Onur 29 Aralık 2013, 18:23 -

    10 NUMARA 5 YILDIZ FİLM BEĞENDİM 😀

Filmizle-1.com – Film izle, HD Film izle, Full HD Film izle
Filmizle-1.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, “roottechnicals@gmail.com” mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İlgili Yasa: MAD­DE 5- (1) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı içe­ri­ği kon­trol et­mek ve­ya hu­ku­ka ay­kı­rı bir fa­ali­ye­tin söz ko­nu­su olup ol­ma­dı­ğı­nı araş­tır­mak­la yü­küm­lü de­ğil­dir. (2) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı hu­ku­ka ay­kı­rı içe­rik­ten, ce­za so­rum­lu­lu­ğu ile il­gi­li hü­küm­ler sak­lı kal­mak kay­dıy­la, bu Ka­nu­nun 8 in­ci ve 9 un­cu mad­de­le­ri­ne gö­re ha­ber­dar edil­me­si ha­lin­de ve tek­nik ola­rak im­kân bu­lun­du­ğu öl­çü­de hu­ku­ka ay­kı­rı içe­ri­ği ya­yın­dan kal­dır­mak­la yü­küm­lü­dür. - hint filmi izle - hd film izle - 3d film izle - film izle -