Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

The Wolf of Wall Street – Para Avcısı izle   

Film Bilgileri
The Wolf of Wall Street – Para Avcısı izle
12.972 Defa İzlendi

Jordan Belfort, genç, yakışıklı, zeki ve para kazanmak kadar harcamayı da seven bir adamdır. Onun bir yeteneği vardır. Satış ve ikna konusunda mucizeler yaratmaktadır. Kendini ilk olarak bir borsa şirketinde dener. Burada edindiği deneyim ile kendi şirketini açar ve ekibini kurar. Ekip genellikle paraya çok ihtiyacı olan fakat satış konusunda deneyimsiz insanlardan oluşmaktadır. Jordan onları eğitir ve mucizevi bir şekilde senet satışları yapmaya başlarlar. Jordan o kadar zengin bir hale gelmiştir ki artık hiçbir şey onu tatmin etmemektedir. Para Avcısı full izle sizlerle. Filmizle-1.Com iyi seyirler diler.

Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " The Wolf of Wall Street – Para Avcısı izle "
  1. zeynep 10 Şubat 2014, 23:31 -

    bunu okuyan bi arkadaş olursa nolur izlemesin bu filmii gerçekten vasat bi film olmuş bi neden ve sonucu bile yok leonardo dicaprio iyir oyuncudur diye geçiniyoduk filmin tek iyi yanı leonardonun oyunculuğu yoksa 5 para etmez ….SAKIN İZLEMEYİN ÇOK SEVİYESİZ!!!!!!!!!!!!!

Filmizle-1.com – Film izle, HD Film izle, Full HD Film izle
Filmizle-1.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, “roottechnicals@gmail.com” mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İlgili Yasa: MAD­DE 5- (1) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı içe­ri­ği kon­trol et­mek ve­ya hu­ku­ka ay­kı­rı bir fa­ali­ye­tin söz ko­nu­su olup ol­ma­dı­ğı­nı araş­tır­mak­la yü­küm­lü de­ğil­dir. (2) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı hu­ku­ka ay­kı­rı içe­rik­ten, ce­za so­rum­lu­lu­ğu ile il­gi­li hü­küm­ler sak­lı kal­mak kay­dıy­la, bu Ka­nu­nun 8 in­ci ve 9 un­cu mad­de­le­ri­ne gö­re ha­ber­dar edil­me­si ha­lin­de ve tek­nik ola­rak im­kân bu­lun­du­ğu öl­çü­de hu­ku­ka ay­kı­rı içe­ri­ği ya­yın­dan kal­dır­mak­la yü­küm­lü­dür. - hint filmi izle - hd film izle - 3d film izle - film izle -